«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۶  |  Monday, 06 December 2021
کد خبر: ۳۱۱۰۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۹ - ۲۵ مهر ۱۴۰۰
فرمانده انتظامی بهمئی خبر داد:
فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی از دستگیری یک نفر سارق منزل و اماکن خصوصی با اعتراف به 15 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش  پایگاه خبری آوای رودکوف؛سرگرد فرزین جمشیدی در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت:در پی چند فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در سطح شهرستان بهمئی ؛ موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.


وی افزود ماموران انتظامی این فرماندهی ضمن هماهنگی با مرجع قضایی و با انجام گشت زنی هدفمند یک نفر سارق منزل و اماکن خصوصی را شناسایی و دستگیر کردند.

جمشیدی تصریح کرد :متهم در بازجویی های اولیه به 15 فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در سطح شهرستان بهمئی اعتراف که پی از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی از شهروندان خواست ضمن توجه به هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک موضوع را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز