«آوای رودکوف (آوای دنا) »رسانه شماست ؛نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.                      یاداشت  و سوژه هاي خبري خود را از «اینجا» برای ما ارسال نمایید       اخبار مهم ایران ؛ جهان و استان کهگیلویه و بویراحمد را با "آوای رودکوف" مرور نمائید .       
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷  |  Saturday, 24 July 2021
کد خبر: ۲۹۳۹۷
تاریخ انتشار: ۰۰:۳۰ - ۲۱ آذر ۱۳۹۹
در پی درگذشت دکتر آبانگاه منتشر شد:
هیأت رزمندگان اسلام لنده در پیامی درگذشت رزمنده و جانباز شیمیایی دفاع مقدس دکتر علی آبانگاه را به خاندان محترم ؛ ارادتمندان ؛ دوستان و به عموم مردم لنده تسلیت عرض نمود .
پایگاه خبری آوای رودکوف:هیأت رزمندگان اسلام شهرستان لنده با انتشار پیامی درگذشت رزمنده و جانباز شیمیایی دفاع مقدس دکتر علی آبانگاه را به خاندان محترم ؛ ارادتمندان ؛ دوستان  و به عموم مردم لنده تسلیت عرض نمود .

در بخشی از پیام تسلیت هیات رزمندگان اسلام لنده آمده است:

تلاش و مجاهدت  استاد علی آبانگاه در دو جبهه دفاع مقدس و علم و دانش در چند دهه اخیر  یادگاری فراموش نشدنی از مقاومت ؛ صبوری و مردمداری به جای گذاشت.

او در روزهای محنت دفاع مقدس برای رزمندگان اسلام ، عنصری معنوی و دوستی بی نظیر و پس از ان در سنگر علم و دانش برادری مهربان و دلسوز در کنار اساتید و دانشجویان بود.

هیأت رزمندگان اسلام شهرستان لنده درگذشت این استاد گرانقدر را به خاندان محترم و ارادتمندان و دوستان  و به عموم مردم کهگیلویه و بویراحمد خصوصا اهالی شهرستان لنده تسلیت عرض نموده و علو درجاتش را از خداوند متعال مسالت می‌نماید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز